HAKKIMIZDA

Firmamız Oee Mühendislik olarak Temel Mühendislik bilimlerine ait  faaliyetlerde bulunmak adına , 2014 yılından bu yana ,sanayi sektöründe  ,Endüstriyel Boyahane prosesleri,Kimyasal kaplama tesisleri konularında tasarım,geliştirme konularında  tecrübe ve yetkinliklerini aktarmaktadır.

Üretimlere  yönelik olarak Otomotivde edinilmiş olan tecrübe ve birikimler ile  Yalın üretim ,Yönetim danışmanlıkları,Eğitim programları,Teknik ve idari denetim-gözetmenliklerin de bulunmaktadır.

İso 9001,İso16949,Ohsas 18001,İso 14001 ,yalın yönetim ve sistem enstrümanların da  çeşitli sertifikasyon ve tecrübelere sahiptir.

2018 yılı İtibari ile Enerji ve Enerji yönetimleri faaliyetlerin de hizmet vermeye başlamış  bulunmaktayız.Bu kapsamda Yenilebilir enerji sistemleri projelendirme,danışmanlık, Enerji etüdleri,Enerji ve Verimli kullanımı konusunda  eğitimler ve Yetkisini almış olduğumuz ,Yeni ve Mevcut Binalara, Enerji Kimlik Belgesi düzenleme yetkisi ile Belgelendirme faaliyetlerini de hizmet alanına ekledik.Müşteri beklentilerine uygun Mühendislik ürünlerinin de  dizayn-imalat ve satışında bölgemizde hizmet vermekteyiz.MİSYONUMUZ

Çevre dostu ,yenilikçi gelişimleri takip ederek , Müşterilerimize ,çalışanlarımıza en yüksek faydayı sağlamak için ,yenilikçi  hizmetler ile  Ülkemiz ekonomisine ve çevre gelişimine katkı sağlamaktır. 


VİZYONUMUZ

Yenilenebilir enerjiler ve Enerjinin  Etkin kullanımı alanında  marka  ve tanınır bir firma olarak sürdürülebilir faaliyetlerin devamlı gelişimini sağlamak olacaktır. Hızlı ve Güvenilir EKB almak için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz